Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera.

Wymagania:

  •     wykształcenie minimum średnie techniczne
  •     doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •     znajomość branży motoryzacyjnej (warunek konieczny)
  •     odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Opis stanowiska:

  •    przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  •    rozładunek i załadunek dostaw
  •    dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie

Oferujemy:

  •    zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat)
  •    pracę w systemie 8-godzinnym
  •    stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o przesyłanie CV na adres praca@techsam.com.pl z dopiskiem "Magazyn"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dowiedz się pierwszy o nowościach!

x
Dostępna ilość: szt.