Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Magazynu.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego personelu
  • Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w magazynie
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Nadzór nad przyjmowaniem dostaw
  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek
  • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze gospodarki magazynowej
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP, PPOŻ, ochrony środowiska i wewnętrznych procedur i instrukcji
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Kierownictwa
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe logistyczne lub techniczne)
  • Znajomość systemów ERP, WMS
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz zarządzaniu procesami logistycznymi
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Znajomość branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@techsam.com.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę P.W. TECHSAM Woch Sp.J. z siedzibą w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej 75, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dowiedz się pierwszy o nowościach!

x
Dostępna ilość: szt.